ارائه ایده‌های فناورانه حوزه نیرو در رویداد شبكه‌های هوشمند انرژی

در سیزدهمین رویداد شبكه‌های هوشمند انرژی از میان 44 ایده و محصول فناورانه، 9 ایده/محصول برای ارائه حضوری در این رویداد فناورانه برگزیده شد.

سیزدهمین دوره رویداد شبكه‌های هوشمند انرژی با هدف گسترش دانش فنی مربوط به شبكه‌های هوشمند انرژی و ایجاد محیطی پویا برای تبادل نظر علمی و فنی پژوهشگران، تولیدكنندگان و شركت‌های دانش‌بنیان این حوزه و نیز ارائه آخرین دستاوردها، ایده‌ها و یافته‌های پژوهشی حوزه انرژی به میزبانی پژوهشگاه نیرو برگزار شد.
گیلوانژاد، دبیر علمی سیزدهمین رویداد شبكه‌های هوشمند انرژی درباره نحوه برگزاری بخش فناورانه این رویداد گفت: پس از جمع‌آوری نیازهای فناورانه از شركت‌های تابعه صنعت برق، تعداد 34 نیاز فناورانه مرتبط با حوزه شبكه‌های هوشمند انرژی جمع‌آوری و در مقابل با اعلام فراخوان دریافت ایده‌های فناورانه از شركت‌های دانش‌بنیان و فناور، تعداد 44 ایده/محصول فناورانه در دبیرخانه رویداد دریافت شد.
وی افزود: از این تعداد، 16 ایده/محصول فناورانه در مرحله ابتدایی تأیید شدند و در ادامه تعداد 9 ایده/محصول فناورانه برای ارائه حضوری در رویداد فناورانه شبكه‌های هوشمند انرژی انتخاب شدند.
گیلوانژاد درباره حمایت از طرح‌های برگزیده این رویداد گفت: طرح‌های برگزیده این رویداد ضمن بهره‌مندی از هدایای مادی و معنوی این رویداد، بدون طی مراحل ارزیابی و داوری مورد حمایت مركز رشد و صندوق نیرو قرار خواهند گرفت.

1402/09/14
|
18:17
دسترسی سریع