رادیو پیام 27ساله شد

شبکه رادیویی پیام بعنوان یکی از پرشنونده ترین شبکه های شنیداری جمهوری اسلامی ایران 12آذرماه1373تاسیس شد.

1399/09/12
|
15:52به گزارش روابط عمومی رادیو پیام شهرام ملازاده مدیر شبکه رادیویی پیام و آوا گفت :
رادیو پیام 12 آذرماه 73 درسپهر رسانه ای جمهوری اسلامی ایران تاسیس گردید باتوجه به ظهور و ورود رسانه های نوین در سپهر رسانه ای، رادیو پیام امروزه توانسته در این گستره ی رسانه ای جایگاه خودراحفظ نماید این روز را خدمت همه مردم ایران بویژه مخاطبان وهمکاران رادیو تبریک عرض می کنم.

مدیررادیو پیام گفت :رادیو پیام با قدمت26 ساله رسانه‌ای خویش درعر صه رسانه‌های شنیداری کشور توانسته با بهر ه گیری از ظرفیت ها ی موجود جایگاه بسیار مطلوبی را در بین مخاطبان رسانه ملی کسب نماید .
طبق نظر سنجی های انجام شده درصد بسیار بالایی از شنوندگان شنیداری در کشوررا به خود اختصاص داده است .این رادیو در زمانی که تاسیس شد با توجه به نیازهای جامعه به فضاهای سرگرمی و ضرورت اطلاع رسانی به موقع، ترکیبی بود از اخبار و موسیقی و متون رادیویی با توجه به شرایط روز، رسانه پویا ،رسانه ای است که بتواند با الزامات روز و نیازهای مخاطب خودش را تطبیق دهد. در این 26 سال این رادیو به رشد قابل توجهی رسیده وتوانسته است هم اکنون جایگاه و هویت رسانه ای خویش را تثبیت کند.

ملازاده در ادامه گفت: سال 86 ضرورت ایجاد شبکه ای برای پخش موسیقی فاخر ایرانی در رسانه ملی موجب شد در مجموعه شبکه رادیویی پیام، رادیویی دیگر که صرفا اختصاص به پخش موسیقی داشته باشد راه اندازی شود.به همین منظور رادیو آوا در ششم دیماه سال86 تاسیس شد.با این فرض که رادیو آوا صرفا به منظور ارائه موسیقی و ایجاد فضای سرگرمی برای مخاطبان و رادیو پیام هم بتواند به وجه پیام‌رسانی و البته سرگرمی خویش ادامه دهد
وی عنوان کرد: رادیو پیام در راستای ماموریت جدید خود با تغییر رویکرد به شبکه مخاطب محور با گرفتن تصاویر از مخاطبان در پویش های مختلفی رادیو نما تعامل داشته است.

وی افزود :با توجه به شیوع بیماری کرونادر کشور رادیو پیام دراین حوزه نیزهمسو با سیاستهای ستادملی مبارزه با کرونا ورسانه ملی درراستای آگاهی بخش به مخاطبان درسراسر کشور با برگزاری پویش های مختلف ازجمله پویش درخانه بمانیم،ماسک بزنیم،... از دهم آذرماه نیز به منظور قدردانی اززحمات ارزشمند کادر درمان کشور بویژه پرستاران عزیز پویش ملی "فرشتگان زمینی "با مشارکت هموطنان عزیز راه اندازی کرده است.

مدیر رادیو پیام و آوا در پایان گفت:
شبکه رادیویی پیام به عنوان اولین رسانه در میان رسانه‌های شنیداری و تصویری کشور، در هفدهمین همایش ملی تعالی سازمانی، موفق به دریافت گواهی تعهد به تعالی سازمانی بر پایه مدل(EFQM) شد. جایزه تعالی سازمانی به سازمان‌هایی که در مقایسه با مجموعه‌ای از معیارهای مشخص از عملکرد مطلوبی برخوردارند، تعلق می‌گیرد. رادیو پیام مدل تعالی سازمانی را به‌عنوان چارچوبی برای اعمال مدیریت صحیح بر رسانه و ابزاری برای سنجش استقرار سیستم‌های مدیریتی و شناخت نقاط قوت در زمینه‌های قابل بهبود مجموعه خود برگزیده است
گفتنی است جایزه ملی تعالی سازمانی، که با حضور سازمان‌ها و شرکت‌های برجسته در سطح کشور برگزار می‌شود، با تشکیل تیم‌های مدیریتی تعالی، آموزش اعضای تیم، بررسی اظهارنامه‌های تعالی ارائه‌شده از طرف سازمان متقاضی و اعزام ارزیاب برای بررسی مجموعه اقدامات انجام‌شده بر اساس مدل تعالی(EFQM) صورت می‌گیرد.

دسترسی سریع