دانشگاه آزاد اسلامی؛ آغاز انتخاب رشته متقاضیان با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی

­انتخاب رشته متقاضیان رشته‌های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی شركت كننده در آزمون سراسری (به جز رشته‌های پزشكی، دندانپزشكی، داروسازی و دامپزشكی) آغاز شد.

1399/07/05
|
08:44
|به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، تمامی داوطلبان حاضر در جلسه آزمون سراسری سال 99 كه متقاضی تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی (به جز رشته‌های پزشكی، دندانپزشكی، داورسازی و دامپزشكی) هستند، می‌توانند از امروز (جمعه 4 مهر) تا ساعت 24 جمعه 11 مهر ماه با مراجعه به سامانه مركز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی http://www.azmoon.org نسبت به انتخاب رشته اقدام كنند.
داوطلبان باید با استفاده از كد دسترسی مندرج در ذیل كارنامه و كد ملی، به سامانه وارد شده و پس از پرداخت وجه انتخاب رشته، نسبت به انتخاب حداكثر یكصد رشته و محل متناسب با گروه آزمایشی مربوطه اقدام كنند.
لازم به ذكر است متقاضیان گروه آزمایشی علوم تجربی كه در كارنامه اعلام نتایج اولیه مجاز به انتخاب رشته شده‌اند، توجه داشته باشند كه رشته‌های پزشكی، دندانپزشكی، داروسازی و دامپزشكی مراكز دانشگاه آزاد اسلامی در دفترچه راهنمای انتخاب رشته سازمان سنجش درج شده است، لذا داوطلبان می‌توانند كدرشته محل‌های فوق را كه مربوط به دانشگاه آزاد اسلامی است، در فرم انتخاب رشته سازمان سنجش با توجه به اولویت درج نمایند.
داوطلبانی كه علاوه بر گروه آزمایشی اصلی، در گروه‌های هنر و زبان خارجی شركت كرده و مجاز به انتخاب رشته شده اند، می‌توانند در صورت تمایل رشته/ محل‌های این گروه را در میان انتخاب‌های یكصدگانه خود منظور كنند.
داوطلبانی كه رشته/ محل مورد نظر خود را در دفترچه رشته‌های با آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی نمی‌یابند، توجه داشته باشند كه بیش از 95 درصد رشته / محل‌های دانشگاه آزاد اسلامی در مقاطع كاردانی و كارشناسی بدون آزمون هستند كه در صورت تمایل با مراجعه به سامانه http://www.azmoon.org می‌­توانند نسبت به ثبت نام خود اقدام كنند.
داوطلبان لازم است ابتدا از وجود رشته / محل مورد علاقه خود در دفترچه راهنمای انتخاب رشته اطمینان حاصل كنند و سپس اقدام به پرداخت وجه انتخاب رشته دوره مربوطه كنند.

دسترسی سریع