ویژه برنامه های رادیو پیام در14 و15 خرداداعلام شد


رادیوپیام درسالروز ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) در بخش های مختلف شبکه ضمن پرداخت به وصیت نامه سیاسی الهی و اندیشه‌های حضرت امام (ره) به نقش سیاسی و تاریخی قیام 15 خرداد 42 در پیروزی انقلاب اسلامی می پردازد.

1399/03/12
|
15:46


به گزارش روابط عمومی رادیوپیام :شبکه رادیویی پیام در سالروز ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) در روز‌های 13 و 14 خرداد با پرداخت به وصیت نامه سیاسی الهی و اندیشه‌های حضرت امام خمینی (ره) متناسب با شرایط روز جامعه به مسائل اجتماعی، اخلاقی و تربیتی درقالب کلام ودر ویژه برنامه نسخه اصلی به ویژگی های برجسته مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای در هدایت انقلاب و نظام در گذر از بحران های سیاسی و بین المللی می پردازد.
پخش بیانات حضرت امام (ره) ومقام معظم رهبری با موضوع 15 خرداد در بخش های مختلف شبکه و نقش سیاسی و تاریخی قیام 15 خرداد 42 در پیروزی انقلاب اسلامی موضوع برنامه نسخه اصلی رادیو پیام در روز 15 خرداد می باشد.
رادیو آوا هم بافضاسازی مناسب در سالروز ارتحال حضرت امام (ره)، و 15 خرداد بصورت ویژه در قالب متن‌های روایی و موسیقی‌های مناسب مخاطبانش را همراهی می‌کند.
گفتنی است : مخاطبان شبکه رادیویی پیام ورادیو آوا ضمن دریافت برنامه های این شبکه از طریق گیرنده رادیو، دستگاه های گیرنده دیجیتال ست تاپ باکس واپلیکیشن ایرانصدا می توانند برای مشارکت وتعامل بابرنامه ها از طریق سامانه پیام کوتاه و کانال پیام رسان سروش با ماهمراه باشند.


دسترسی سریع