حضور نوبخت، غلامی و شریعتمداری در بهارستان

رئیس سازمان برنامه و بودجه و وزرای علوم، تحقیقات و فناوری و تعاون، کار و رفاه اجتماعی این هفته به بهارستان می‌روند

1398/04/22
|
11:28


یه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ علاوه بر حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه در جلسه غیر علنی روز یکشنبه خانه ملت، وزرای علوم، تحقیقات و فناوری و تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز برای پاسخ به سوال تعدادی از نمایندگان راهی صحن مجلس خواهند شد.

مجلس شورای اسلامی این هفته روز‌های یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه نشست علنی و غیرعلنی خواهد داشت. در نشست غیر علنی فردا و با حضور محمد باقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه موضوع اصلاح ساختار بودجه کشور بررسی می‌شود.

بر این اساس؛ ادامه رسیدگی به طرح یک فوریتی الحاق موادی به قانون نحوه اجرای اصل چهل و نهم (49) قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران یا همان طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان، طرح افزایش ظرفیت پالایشگاه‌های میعانات گازی و نفت خام بـا استفاده از سرمایه گذاری مردمی، طرح یک فوریتی تشکیل وزارت میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی، لایحه اصلاح قانون تعیین تکلیف تابعیت فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با مردان خارجی و طرح تعیین تکلیف کارگزاران بیمه کشاورزی در دستور کار جلسات علنی مجلس شورای اسلامی قرار دارد.

همچنین گزارش کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری درمورد پذیرش خارج از ظرفیت دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی، گزارش کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری درمورد حادثه آتش سوزی مدرسه دخترانه در زاهدان و گزارش نهایی کمیسیون اقتصادی درمورد تحقیق و تفحص از بررسی روند مبارزه با قاچاق کالا و بررسی سیاست‌های دولت درمقابله با قاچاق و دلایل ناکارآمدی آن نیز این هفته در مجلس قرائت می‌شود.

دسترسی سریع