آمریكایی ها باید بین یك دروغگو و دیوانه یكی را انتخاب كنند

الیور استون كارگردان آمریكایی در مصاحبه ای با تلویزیون سوئیس اعلام كرد رای دهندگان آمریكایی در برابر انتخاب غیر ممكن بین هیلاری كلینتون« دروغگو »و دونالد ترامپ« دیوانه » قرار گرفته اند.

1395/07/06
|
08:37
|

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما؛ به نقل از خبرگزاری فرانسه، الیور استون كارگردان آمریكایی در مصاحبه ای با تلویزیون سوئیس اعلام كرد رای دهندگان آمریكایی در برابر انتخاب غیر ممكن بین هیلاری كلینتون« دروغگو »و دونالد ترامپ« دیوانه» قرار گرفته اند.
این كارگردان آمریكایی در گفت و گو با شبكه تلویزیونی آر تی اس در چند ساعت مانده به نخستین مناظره تلویزیونی كه قرار است نامزد دموكرات ها در برابر رقیب جمهوریخواه قرار گیرد، گفت:« مردم هیلاری كلینتون را دوست ندارند. آنها می دانند كه او دروغ می گوید و نقش بازی می كند.»
وی با خطرناك خواندن دونالد ترامپ گفت «ما بین چكش و سندان قرار گرفته ایم.»
به گفته این كارگردان، مردم باید انتظار داشته باشند كه كلینتون هم در قبال سوریه و هم در قبال روسیه بسیار تهاجمی تر از باراك اوباما باشد.
الیور استون همچنین به ویژه با اشاره به رفتار هیلاری كلینتون در حمایت از مداخله در لیبی و عراق گفت محرك های شبیه به محرك های مارگارت تاچر نخست وزیر اسبق انگلیس كلینتون را هدایت می كند.
الیور استون درباره دونالد ترامپ گفت او « جذاب » است و قدرت آن را دارد كارهایی كند كه نمایش تلویزیونی خوبی برایش داشته باشد اما هشدار داد او فردی دیوانه است.

دسترسی سریع