توجه به راهبرد‌های چهارگانه مقام معظم رهبری در انتخابات

وزیر كشور: راهبرد‌های چهارگانه مقام معظم رهبری در انتخابات امسال در دستور كار قرار دارند.

1402/09/15
|
09:52
|

احمد وحیدی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ما به راهبرد‌های چهارگانه مورد نظر رهبر معظم انقلاب شامل؛ رقابت، سلامت، امنیت و مشاركت اشاره كرد و گفت: انتخابات امسال باتوجه به این راهبرد‌ها برگزار خواهد شد
وی افزود: همه تلاشمان تامین امنیت و سلامت انتخابات به شكل كامل است.
وحیدی بر پایبندی و اجرای راهبرد‌های چهارگانه مقام معظم رهبری تاكید كرد و ادامه داد: ان شاءالله بتوانند همه جریان‌ها و افراد در صحنه فعالیت كنند و در زمینه مشاركت هیئت‌های اجرایی، هیئت‌های نظارت و سایر گروه‌ها از جمله گروه‌های مرجع و حلقه‌های میانه‌ای كه در اجتماع فعال هستند، بتوانند كمك كنند و مشاركت هرچه بیشتر را محقق كنند.
وزیر كشور امروز در سفر به استان خوزستان، روز سه‌شنبه برای سفری یك روزه از طریق فرودگاه بین المللی شهید سپهبد قاسم سلیمانی وارد اهواز شد و مورد استقبال علی اكبر حسینی محراب استاندار خوزستان و جمعی از مسئولان قرار گرفت.
در نشست پرسش و پاسخ با دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز به مناسبت گرامیداشت روز دانشجو، بازدید از طرح قطار شهری اهواز و حضور در شورای اداری استان از جمله مهم‌ترین برنامه‌های این سفر بود.
گفتنی است؛ انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری، روز جمعه 12 اسفندماه امسال در سراسر كشور برگزار خواهد شد.

دسترسی سریع