عملیات طوفان الاقصی نشان داد كه راه حل را باید ملت فلسطین و مقاومت رقم بزنند

­ رئیس كمیسیون امنیت ملی با بیان اینكه در غزه خون بر شمشیر پیروز شد و كودك بر موشك فائق آمد، گفت:­ عملیات طوفان الاقصی نشان داد كه راه حل را باید ملت فلسطین و مقاومت رقم بزنند كه این كار را نیز انجام دادند.

1402/09/04
|
17:24
|

به نقل از خانه ملت، ­ وحید جلال زاده­­ در ارتباط با آتش بس 4 روزه حماس و رژیم صهیونیستی، گفت: زبان روابط بین الملل نظام موجود قدرت است یعنی اگر بخواهید در مواجهه با نظام بین الملل بدون قدرت به حق خود برسید هیچ گاه به نتیجه نمی‌رسید و آمریكایی و اسرائیلی‌ها تنها زبانی كه متوجه می‌شوند، زبان زور و ابزاری به نام قدرت ­است.
عملیات طوفان الاقصی نشان داد كه راه حل را باید ملت فلسطین و مقاومت رقم بزنند
رئیس كمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: جبهه مقاومت در سال‌های گذشته نشان داده است كه به زبان قدرت مسلح شده و هر زمانی كه خواسته حق خود را بگیرد، از زبان قدرت استفاده كرده است.
این نماینده مجلس در دوره یازدهم­­ افزود: مردم غزه 18 سال است كه در یك محاصره ظالمانه قرار گرفته‌اند. نزدیك به 8500 فلسطینی كه عده‌ای از آن‌ها زنان و كودكان هستند و بخشی دیگر بدون آن كه حتی حكم قانونی داشته باشند در حبس هستند. هتك حرمت به مسجد الاقصی و كشتار در نوار غزه هیچ پاسخی از سوی غربی‌ها نداشته است و عملیات طوفان الاقصی نشان داد كه راه حل را باید ملت فلسطین و مقاومت رقم بزنند كه این كار را نیز انجام دادند.
جلال زاده­ ­­افزود: ­تلفات سنگین نظامی و انسانی صهیونیست‌ها باعث شد كه به توقف جنگ تن بدهند، ولی مردم فكر نكنند كه اسرائیلی‌ها برای حركت‌های بشر دوستانه آتش بس را پذیرفته‌اند­چون اعتراضات بزرگ مردمی در پایتخت‌ها و شهر‌های بزرگ مهم دنیا نزدیك به فروپاشی صهیونیست‌ها در داخل این رژیم منجر شد و به همین دلیل به آتش بس تن دادند.
وی گفت: در غزه خون بر شمیشر پیروز شد و كودك بر موشك فائق آمد. تنها راه حل مسئله فلسطین همه پرسی از همه اهالی فلسطین اعم از مسیحی، ­مسلمان و یهودی است.
رئیس كمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس­ ­­تاكید كرد: البته نباید نقش آمریكایی را در این جنایت قرن در 48 روز گذشته فراموش كرد. اگر آمریكایی‌ها پشت اسرائیلی‌ها نبودند و اگر اتاق فكر و كنترل صهیونیست‌ها را آماده نمی‌كردند و تجهیزات آن‌ها را تامین نمی‌كردند قطعا در این مدت رژیم صهیونیستی از پای در می‌آمد و در خون تك تك فلسطینی‌ها رد پای آمریكایی‌ها مشخص است.

دسترسی سریع