رئیس‌جمهور قهرمانی تیم ملی وزنه‌برداری ایران در مسابقات جوانان جهان را تبریك گفت

رئیس‌جمهوری در پیامی قهرمانی امیدآفرین تیم وزنه‌برداری كشورمان در مسابقات جوانان جهان 2023 در مكزیك را به آحاد ملت ایران و جامعه ورزشی كشور تبریك و تهنیت گفت.

1402/09/04
|
07:09
|

سید ابراهیم رئیسی در پیامی ضمن تبریك قهرمانی تیم ملی وزنه‌برداری كشورمان در مسابقات جوانان جهان 2023 در مكزیك، از همه مربیان و دست‌اندركاران این رشته ورزشی و به‌ویژه پولادمردان غیرتمند و باصلابت كه با كسب مدال‌های رنگارنگ ارزشمند، اقتدار و توانمندی ایران قهرمان‌پرور را در برابر دیدگان جهانیان به نمایش گذاشتند و مایه فخر و مباهات ملت ایران شدند، سپاسگزاری كرد.
متن پیام رئیس جمهور به شرح زیر است.
بسم الله الرحمن الرحیم
با كمال مسرت، قهرمانی امیدآفرین تیم ملی وزنه‌برداری كشورمان در مسابقات جوانان جهان 2023 در مكزیك و به اهتزاز درآمدن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را به آحاد ملت ایران و جامعه ورزشی كشور تبریك و تهنیت می‌گویم.
از همه مربیان و دست‌اندركاران این رشته ورزشی و به‌ویژه پولادمردان غیرتمند و باصلابت كه با كسب مدال‌های رنگارنگ ارزشمند، اقتدار و توانمندی ایران قهرمان‌پرور را در برابر دیدگان جهانیان به نمایش گذاشتند و مایه فخر و مباهات ملت ایران شدند، صمیمانه سپاسگزارم.
با آرزوی توفیقات روزافزون برای وزنه‌برداران عزیز، از درگاه خداوند منان، تداوم درخشش و افتخارآفرینی آنان را در دیگر میادین ورزشی خواستارم.
سید ابراهیم رئیسی
رئیس جمهوری اسلامی ایران
­

دسترسی سریع