سرلشكر باقری : قطعاً پیروزی ملت فلسطین نزدیك است

رئیس ستادكل نیروهای مسلح گفت:با ایستادگی مردم و اقتدار رزمندگان جبهه مقاومت، پیروزی ملت فلسطین نزدیك است.

1402/08/30
|
14:12
|

سردار سرلشكر پاسدار محمد باقری صبح امروز در رزمایش تاكتیكی نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: نهال ارزشمندی كه امام بزرگوار(ره) در كشور غرس كردند امروز به یك درخت تناور و قدرتمندی تبدیل شده ‌است كه ریشه در دل تك تك مردم ایران دارد و میوه‌ها و شاخه‌های آن و بركات فراوان آن را شاهد هستیم.

رئیس ستادكل نیروهای مسلح ‌با ابراز اینكه "از خداوند می‌خواهیم نصرت خود را بر جنود خویش و بر جبهه حق نازل بفرماید"، گفت: آنچه امروز در تیپ زرهی 38 ذوالفقار دیدیم، حضور ارزشمند و آمادگی كامل و پابه‌كاری بی‌نظیر یگان‌های نیروی زمینی اعم از زرهی، مكانیزه، پیاده، بیمارستان صحرایی، توپخانه، تكاوران و سایر ابعاد نیروی زمینی سپاه پاسداران و سپاه استان كرمان بود.

وی بیان كرد:هوشیاری، اقتدار و در میدان بودن نیروهای مسلح امنیت پایدار در كشور حاكم است و نیروهای مسلح ایران واقعیت خود را در صحنه رزم به نمایش می‌گذارند؛ مردم ایران مطمئن باشند نیروهای مسلح در تأمین امنیت كشور ذره‌ای كوتاهی و غفلت نخواهند كرد، مطمئن باشید دشمنان اگر بدانند ‌اگر ذره‌ای در انجام وظایفمان‌كوتاهی كرده‌ایم‌ در حمله به ایران و چكاندن ماشه ذره‌ای غفلت و كوتاهی نخواهند كرد و اگر بازدارندگی پایدار در كشور ما وجود دارد به‌بركت حضور و پایمردی و ایستادگی یكایك نیروهای مسلح در كشور است.

‌‌سرلشكر باقری با تصریح به اینكه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران امروز در لبه فناوری حركت می‌كنند، تصریح كرد: در نیروهای مسلح مسئولیت حیاتی به‌عهده داریم و ثانیه‌ای را برای امنیت مردم نباید به هدر بدهیم. این بازدارندگی به‌بركت آخرین دستاوردهای علمی، تاكتیكی و تجهیزات به‌روز و در لبه فناوری جهانی است كه به‌دست دانشمندان و جوانان این كشور ساخته می‌شود.

وی با تأكید به اینكه ما با عنوان نیروهای مسلح باید با تدبیر و هوشیاری و با آموزش و تمرین و اشراف اطلاعاتی كشور را امن، آرام و مطمئن قرار دهیم و بستری را برای پیشرفت كشور فراهم كنیم، افزود: امروز با هوشیاری، اقتدار و در میدان بودن نیروهای مسلح" امنیت پایدار در كشور حاكم است.

رئیس ستادكل نیروهای مسلح با بیان اینكه هر چه این جنایت توسعه پیدا كند موجبات آشكار شدن واقعیت صهیونیست‌ها و واقعیت آمریكای جنایتكار حامی آنها و همچنین اروپای ریاكار و دیگر حامیان اسرائیل غاصب و كودك‌كش خواهد بود، اضافه كرد: قطعاً پیروزی ملت فلسطین نزدیك است، دشمنان ما ماهیت و وحشی‌گری خود را در فلسطین به نمایش گذاشتند و هیچ عاملی از جمله حقوق بشر دروغین آنها مانع جنایت و ظلم آنها نخواهد بود.

دسترسی سریع