دومین كنگره بین‌المللی اندیشه‌های قرآنی رهبر انقلاب آغاز شد

دومین كنگره بین‌المللی اندیشه‌های قرآنی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) در مركز همایش‌های كوثر سازمان عقیدتی سیاسی ارتش آغاز شد.

1402/08/24
|
10:36
|

دومین كنگره بین‌المللی اندیشه‌های قرآنی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) صبح امروز 24 آبان، با تلاوت آیاتی از كلام‌الله مجید و اجرای سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران در مركز همایش‌های كوثر سازمان عقیدتی سیاسی ارتش آغاز شد.
حجت‌الاسلام والمسلمین عباس محمدحسنی؛ رئیس عقیدتی سیاسی ارتش در این كنگره با خیر مقدم به حاضران و تشكر از جامعة‌المصطفی و مؤسسه پژوهشی و فرهنگی انقلاب اسلامی گفت: باید به موضوع قلم زدن و پژوهش در حوزه قرآن توجه ویژه‌ای شود و این كنگره شروع این كار است. باید در ادامه مقالات قوی‌تر و غنی‌تری نگاشته شود و به دنیای تحقیق و پژوهش و نظریه‌پردازی درباره قرآن وارد شویم.
وی افزود: رهبر انقلاب اسلامی می‌فرمایند هر كشوری اگر بتواند نظریه‌پردازی كند، می‌تواند سروری و آقایی و پرچمداری كند.
رئیس عقیدتی سیاسی ارتش در این كنگره گفت: در واقع لازمه سروری، نظریه‌پردازی است و ایشان خود در حوزه قرآن پرچم‌دار نظریه‌پردازی هستند.
دومین كنگره بین‌المللی اندیشه‌های قرآنی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) با حضور نخبگان و اندیشمندان داخلی و بین‌المللی این حوزه با همكاری جامعةالمصطفی (ص) العالمیه قم، به میزبانی سازمان عقیدتی - سیاسی ارتش در مركز همایش‌های كوثر درحال برگزاری است و نخسین كنگره نیز روز گذشته با همكاری دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

دسترسی سریع