تحویل رانا پلاس به زودی آغاز می‌شود

ایران خودرو اعلام كرد، مجوزهای استاندارد راناپلاس تا هفته آینده دریافت و شماره گذاری از سر گرفته می‌شود.

1402/07/03
|
15:31
|

مخاطبان خبرگزاری فارس با ثبت پویشی با عنوان «مشتریان راناپلاس در بلاتكلیفی تحویل خودروهایشان» عنوان كردند، جمعی از حواله داران رانا پلاس شركت ایران خودرو بعد از گذشت میانگین 120 روز از تكمیل وجه خرید خودرو و واریز مبلغ حداقل 300 میلیون تومان به حساب خودروساز هنوز خودروی خود را تحویل نگرفته‌اند.

مخاطبان خبرگزاری فارس همچنین عنوان كردند از موعد تحویل خودرو نیز بیش از 2 ماه گذشته، اما خودروساز هیچ گونه توضیحی درباره زمان تحویل خودرو نمی‌دهد و لذا خواستار جوابگویی از سوی این خودروساز هستیم.

با توجه به ثبت پویش مذكور خبرنگار فارس موضوع عدم تحویل خودروهای رانا پلاس را از شركت ایران خودرو پیگیری كرد كه روابط عمومی این شركت خودروساز در پاسخ اعلام كرد تا هفته آینده مجوزهای استانداردی خودرو دریافت و شماره‌گذاری از سر گرفته خواهد شد.

پیش از این نیز متقاضیان خرید خودروهای پژو پارس از عدم تحویل خودروهای با موعد تحویل تابستان نیز گلایه داشتند كه پس از پیگیری‌های خبرنگار فارس مدیر بازاریابی ایران خودرو درباره تحویل خودروهای پژو پارس با موعد تحویل تابستان 1402 اعلام كرد كه بخشی از مشتریان در شهریور و برخی دیگر در مهرماه خودروی خود را تحویل می‌گیرند.

دسترسی سریع