مرعشی خبر داد؛ اعلام فراخوان ثبت‌نام كادر درمان داوطلب در حج عمره

‎رئیس مركزپزشكی‌حج و زیارت هلال احمر از اعلام فراخوان ثبت نام كادر درمان داوطلب برای اعزام به عربستان در مراسم حج عمره مفرده 1402 خبر داد.

1402/06/29
|
09:03
|

به گزارش رادیو پیام، سید علی مرعشی رئیس مركز پزشكی‌حج و زیارت با اعلام این خبر گفت: پزشكان و پرستاران می‌توانند جهت ثبت نام و تكمیل مدارك در سامانه جذب و اعزام مركز پزشكی به نشانی HTTP://REG.HMC.IR مراجعه كنند.

وی‌افزود: پزشكانی كه دارای پروانه مطب هستند، پرستاران با داشتن حداقل مدرك كارشناسی پرستاری، كارشناسان فوریت‌های پزشكی با داشتن حداقل مدرك پرستاری، كارشناسی و یا كاردانی فوریت‌های پزشكی می‌توانند در این فراخوان ثبت نام كنند.

وی با بیان اینكه شرایط حضور پزشكان داشتن حداقل دو سال سابقه فعالیت درمانی، داشتن حداكثر سن متقاضی 60 سال است گفت: سابقه حداقل یك مأموریت در مراكز درمانی مركز پزشكی جمعیت هلال احمر در كشور عراق و كسب نمره ارزشیابی لازم و اعلام رضایت از عملكرد ازسوی نماینده مركز و ارائه گذرنامه با اعتبار حداقل هشت ماه شرایط ثبت‌نام در این فراخوان است.

مرعشی با اشاره به اینكه مأموریت اعزام به عمره مفرده در قالب كادر درمان 30 روزه است گفت: تمامی خدمات و فعالیت‌ها براساس دستورالعمل اجرایی ارائه شده از سوی مركز پزشكی حج و زیارت انجام خواهد شد.

گفتنی است؛ اخذ موافقت اعزام از محل خدمت به عهده متقاضی است و در صورت انصراف تمامی هزینه‌های اعزام (بلیط رفت و برگشت، ویزا) از داوطلب اخذ خواهدشد و ثبت نام در فراخوان مركز هیچ‌گونه تعهدی در خصوص اعزام متقاضی برای مركز پزشكی ایجاد نمی‌كند. زمانبندی اعزام نیروها نیز متعاقباً اعلام خواهد شد.

دسترسی سریع