میخ تابوت گروهك منافقین زده شده است

مسئول روابط عمومی كل سپاه: میخ تابوت گروهك منافقین زده شده است و حامیان آنان نمی توانند این مرده را زنده كنند.

1395/05/23
|
14:25
|

به گزارش خبرگزاری صداوسیما به نقل از سپاه نیوز؛ سردارسرتیپ رمضان شریف در یادواره شهدای سادات كاشان افزود: برخی كشورهای اروپایی كه خود داعش را ساختند، اكنون این گروه بلای جان آن ها شده است و آنها برای حفظ امنیت در یك بازی فوتبال در وحشت به سر می برند و این در حالیست كه ادعای امن بودن می كنند.
وی با اشاره به اینكه امروز جامعه ما در معرض تهاجم فرهنگی حساب شده دشمن قرار دارد گفت: دشمنان ما می خواهند از دریچه ماهواره، اینترنت و فضای مجازی، بین مردم ایران و فرهنگ دینی و اهل بیت فاصله بیاندازند.
سردار شریف با بیان اینكه دشمنان می خواهند فرهنگ غربی را در جامعه ما رواج دهند افزود: شاه بیت فرهنگ غربی لذت دنیا و به فكر خود بودن است.
مسئول روابط عمومی كل سپاه گفت: دشمنان با رواج فرهنگ غربی می خواهند بنیان خانواده‌ها را متزلزل كنند و جامعه‌ای خاموش، بی تحرك و افسرده مانند جامعه های خود كه با وجود پیشرفت علمی دچار انحطاط فرهنگی، فروپاشی اخلاقی و متزلزل شدن بنیان خانواده است به وجود آورند.
وی با اشاره به اینكه دشمنان پس از 37 سال به بركت فرهنگ دینی و اسلامی ما راه به جایی نبردند، افزود: همه خواسته امام راحل، رهبر فرزانه انقلاب و شهدای گرانقدر این است كه جامعه ای مستقل با فرهنگ دینی و اسلامی داشته باشیم.
مسئول روابط عمومی كل سپاه در بخش دیگری از سخنان خود به جنایت های گروهك تروریستی منافقین در كشتار 17 هزار ایرانی از قشرهای مختلف اشاره كرد و گفت: این گروهك تروریستی كه مورد حمایت برخی از كشورهای اروپایی و عربی قرار دارد در زمان جنگ تحمیلی در جبهه دشمن علیه كشور ما می جنگید و جوانان ما را به شهادت می رساند اما اكنون می بینیم پس از این همه فجایع باز برخی كشورها در پی احیای این گروه برای مقابله با نظام اسلامی ایران هستند.

سردار شریف با بیان اینكه "تلاش مشكوك اخیر در تصویرسازی آثار حیات گروهك تروریستی منافقین محكوم به شكست و رسوایی است" تأكید كرد: سال هاست میخ تابوت گروهك منفور منافقین زده شده است و تلاش دولت‌های حامی تروریسم برای راه اندازی نمایش‌های خیابانی با حضور چهره‌های معلوم الحال و منزوی سیاسی كه پشتیبانی جنایات تروریستی در منطقه و حتی در اروپا و امریكا هستند نخواهد توانست این مرده را زنده كند.
وی با تاكید بر اینكه شهدا برای فرهنگ و كشور ما افتخار آفریدند تصریح كرد: در وصیت نامه های شهدا سه خواسته مشترك از ما - كه بازماندگان غافله شهادت هستیم - شده است و آن ها ترویج فرهنگ دینی، اطاعت از ولی فقیه زمان و مسلمان و مومن بودن است كه باید به آنها اهتمام ورزیده شود.
سردار شریف با تقدیر از برگزار كنندگان یادواره های شهدا خاطرنشان كرد: امیدواریم با برپایی این یادواره ها و گرامی داشتن یاد و خاطره شهدا و ادامه راه آن ها بتوانیم دین خود را به شهدا و امام راحل ادا كنیم.

دسترسی سریع