میخ تابوت گروهک منافقین زده شده است

مسئول روابط عمومی کل سپاه: میخ تابوت گروهک منافقین زده شده است و حامیان آنان نمی توانند این مرده را زنده کنند.

1395/05/23
|
14:25

به گزارش خبرگزاری صداوسیما به نقل از سپاه نیوز؛ سردارسرتیپ رمضان شریف در یادواره شهدای سادات کاشان افزود: برخی کشورهای اروپایی که خود داعش را ساختند، اکنون این گروه بلای جان آن ها شده است و آنها برای حفظ امنیت در یک بازی فوتبال در وحشت به سر می برند و این در حالیست که ادعای امن بودن می کنند.
وی با اشاره به اینکه امروز جامعه ما در معرض تهاجم فرهنگی حساب شده دشمن قرار دارد گفت: دشمنان ما می خواهند از دریچه ماهواره، اینترنت و فضای مجازی، بین مردم ایران و فرهنگ دینی و اهل بیت فاصله بیاندازند.
سردار شریف با بیان اینکه دشمنان می خواهند فرهنگ غربی را در جامعه ما رواج دهند افزود: شاه بیت فرهنگ غربی لذت دنیا و به فکر خود بودن است.
مسئول روابط عمومی کل سپاه گفت: دشمنان با رواج فرهنگ غربی می خواهند بنیان خانواده‌ها را متزلزل کنند و جامعه‌ای خاموش، بی تحرک و افسرده مانند جامعه های خود که با وجود پیشرفت علمی دچار انحطاط فرهنگی، فروپاشی اخلاقی و متزلزل شدن بنیان خانواده است به وجود آورند.
وی با اشاره به اینکه دشمنان پس از 37 سال به برکت فرهنگ دینی و اسلامی ما راه به جایی نبردند، افزود: همه خواسته امام راحل، رهبر فرزانه انقلاب و شهدای گرانقدر این است که جامعه ای مستقل با فرهنگ دینی و اسلامی داشته باشیم.
مسئول روابط عمومی کل سپاه در بخش دیگری از سخنان خود به جنایت های گروهک تروریستی منافقین در کشتار 17 هزار ایرانی از قشرهای مختلف اشاره کرد و گفت: این گروهک تروریستی که مورد حمایت برخی از کشورهای اروپایی و عربی قرار دارد در زمان جنگ تحمیلی در جبهه دشمن علیه کشور ما می جنگید و جوانان ما را به شهادت می رساند اما اکنون می بینیم پس از این همه فجایع باز برخی کشورها در پی احیای این گروه برای مقابله با نظام اسلامی ایران هستند.

سردار شریف با بیان اینکه "تلاش مشکوک اخیر در تصویرسازی آثار حیات گروهک تروریستی منافقین محکوم به شکست و رسوایی است" تأکید کرد: سال هاست میخ تابوت گروهک منفور منافقین زده شده است و تلاش دولت‌های حامی تروریسم برای راه اندازی نمایش‌های خیابانی با حضور چهره‌های معلوم الحال و منزوی سیاسی که پشتیبانی جنایات تروریستی در منطقه و حتی در اروپا و امریکا هستند نخواهد توانست این مرده را زنده کند.
وی با تاکید بر اینکه شهدا برای فرهنگ و کشور ما افتخار آفریدند تصریح کرد: در وصیت نامه های شهدا سه خواسته مشترک از ما - که بازماندگان غافله شهادت هستیم - شده است و آن ها ترویج فرهنگ دینی، اطاعت از ولی فقیه زمان و مسلمان و مومن بودن است که باید به آنها اهتمام ورزیده شود.
سردار شریف با تقدیر از برگزار کنندگان یادواره های شهدا خاطرنشان کرد: امیدواریم با برپایی این یادواره ها و گرامی داشتن یاد و خاطره شهدا و ادامه راه آن ها بتوانیم دین خود را به شهدا و امام راحل ادا کنیم.

دسترسی سریع