نام نویسی حج تمتع سال آینده ، از 30 دی

رئیس سازمان حج و زیارت از ثبت نام حج تمتع سال آینده از 30 دی خبر داد و گفت: امسال فرصت كافی برای برنامه ریزی مناسب وجود دارد.

1401/09/09
|
12:46
|

به گزارش ر ادیو پیام از خبرگزاری صدا و سیما و به نقل از روابط عمومی سازمان حج و زیارت؛ سید صادق حسینی در مراسم تكریم و معارفه مدیر حج و زیارت استان قزوین، خدمت به زائرین بیت ا.. الحرام و ائمه اطهار (ع) را توفیقی عظیم دانست و افزود: با برنامه ریزی انجام شده 30 دی ،نام نویسی برای حج سال آینده شروع می شود و برخلاف امسال كه زمان محدودی برای برنامه ریزی حج داشتیم، با رفع نقاط ضعف حج گذشته،با آمادگی به استقبال حج سال آینده خواهیم رفت.

حج تمتعحج تمتعحج تمتعحج تمتعحج تمتع

رئیس سازمان حج و زیارت درباره راه اندازی سفر عمره نیز اظهار كرد: ما قصد راه اندازی سفر عمره را داریم و تاكنون در انتظار پاسخ كشور میزبان برای گفتگو و ارائه شرایط برگزاری عمره مفرده هستیم، تاكنون حدود 6 میلیون نفر در نوبت انتظار برای سفر عمره هستند .

وی در خصوص سفر اربعین حسینی كه طبق فرمایش مقام معظم رهبری در تمام دنیا بی نظیر است، اضافه كرد: طبق آمار رسمی در سالجاری حدود 3 میلیون و 500 هزار نفر در پیاده روی اربعین شركت كردند كه این اجتماع میلیونی در بازه زمانی 20 روزه در تمام دنیا بی نظیر است كه متاسفانه از طرف رسانه‌ های معاند پوشش خبری داده نمی‌ شود.

آئین تكریم عباس دمیرچی مدیر سابق حج و زیارت قزوین و معارفه بشیر سلیمی بعنوان مدیر جدید حج و زیارت استان قزوین با حضور رئیس سازمان حج و زیارت، محمد آزاد مشاور امور رئیس سازمان در امور مجلس و استان‌ ها، مسئولان استانی، مدیران عامل دفاتر خدمات زیارتی و شركت مركزی استان در سالن اجتماعات شهدای منا در مدیریت حج و زیارت استان قزوین برگزار شد .

دسترسی سریع