ارائه تسهیلات "آغاز درمان" به زوجین نابارور/معرفی زوجین متقاضی به بانك‌ها

مدیرعامل بنیاد 15 خرداد با بیان اینكه در حوزه كمك به درمان زوجهای نابارور تفاهم خوبی با نظام بانكی كشور داشتیم كه تسهیلات شروع درمان را اعطا می‌كنیم

1401/05/18
|
13:05
|

مدیرعامل بنیاد 15 خرداد با بیان اینكه در حوزه كمك به درمان زوجهای نابارور تفاهم خوبی با نظام بانكی كشور داشتیم كه تسهیلات شروع درمان را اعطا می‌كنیم گفت: بالغ بر 2000 متقاضی به نظام بانكی معرفی شده و در دستور كار دریافت وام هستند و تا انتهای سال این رقم به 10 هزار زوج خواهد رسید.

به گزارش رادیو پیام از ایسنا، علیان زادگان در مراسم امضای تفاهم نامه همكاری ارائه خدمات غربالگری اسكلتی، حركتی و استعدادیابی ورزشی برای كودكان و نوجوانان 7 تا 17 سال محلات كم برخوردار كشور میان بنیاد 15 خرداد، معاونت تربیت بدنی وزارت آموزش و پرورش و فدراسیون ورزش دانش آموزی كشور بیان كرد: یكی از ماموریتهای اصلی بنیاد در بحث سلامت این است كه كار ویژه‌های متعددی را تعریف كردیم كه برخی از آنها شامل حمایت از درمان بیماران مبتلا به سرطان و بیماریهای صعب العلاج و همچنین غربالگری شنوایی، اجرایی و عملیاتی شده است.

وی افزود: در حوزه كمك به درمان زوجهای نابارور نیز تفاهم خوبی با نظام بانكی كشور داشتیم كه تسهیلات شروع درمان را اعطا می‌كنیم و بالغ بر 2000 متقاضی به نظام بانكی معرفی شده و در دستور كار دریافت وام هستند و تا انتهای سال این رقم به 10 هزار زوج خواهد رسید. ان شاءالله با كمك خیرین بتوانیم به هدفگذاریهای حوزه سلامت ضریب دهیم و مقیاس پذیر كنیم.

وی با اشاره به حوزه غربالگری اسكلتی حركتی و استعدادیابی ورزشی نیز گفت: با همتی كه در حوزه آموزش و پرورش كشور و همچنین فدراسیون ورزش دانش آموزی شكل گرفته به كمك دوستان آمدیم و با سطح بندی كه صورت گرفته نهایتا به استعدادهای برتر كشور خواهیم رسید.

علیان زادگان ادامه داد: اگر در فرآیند غربالگری با كودكان و نوجوانانی كه دارای مشكلات حاد یا غیر حاد مواجه شویم بر اساس ریل گذاریها، این افراد در نظام ارجاع تعریف شده قرار خواهند گرفت و نهایتا از آسیبهای آتی جدا خواهیم شد.

دسترسی سریع