«انتقام سخت» گرفته شد؛ حمله موشکی ایران به پایگاه‌های آمریکایی عین‌الاسد و اربیل/ ترامپ: فعلا همه چیز خیلی خوب است!

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ای از حمله موشکی به پایگاه عین الاسد در استان الانبار عراق خبر داد. این پایگاه محل استقرار نیروهای آمریکایی است. پنتاگون با تایید این حمله، از حمله به پایگاه اربیل هم خبر داده است.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طی بیانیه ای از حمله به به پایگاه عین‌الاسد در استان الانبار عراق که محل استقرار نیرو‌های آمریکایی است، خبر داد. این حمله در پاسخ به ترور سردار شهید قاسم سلیمانی و همراهانش صورت گرفته است.

در این بیانیه گفته شده است که بامداد امروز رزمندگان شجاع نیروی هوافضای سپاه در عملیاتی با نام شهید سلیمانی و با رمز یازهرا (س) پایگاه عین الاسد را در هم کوبیدند.

اگرچه در بیانیه سپاه تنها از «پایگاه عین الاسد» نام برده شده است، اما برخی منابع خبری از حملات گسترده تری خبر می دهند. ممکن است این حملات از سوی نیروهای حشد الشعبی صورت گرفته باشد.

متن کامل بیانیه سپاه به شرح زیر است:

بسم القاصم الجبارین

امت اسلامی داغدار، ملت بزرگ و شهید پرور ایران اسلامی

زمان تحقق وعده صادق فرا رسید و به اذن خداوند متعال بامداد امروز در پاسخ به عملیات جنایتکارانه و تروریستی نیرو‌های متجاوز آمریکایی و انتقام ترور ناجوانمردانه و شهادت مظلومانه فرمانده قهرمان و فداکار نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سردار پرافتخار سپهبد پاسدار شهید حاج قاسم سلیمانی و یارانش، رزمندگان شجاع نیروی هوافضای سپاه طی عملیات موفق بنام عملیات شهید سلیمانی با رمز مقدس یازهرا (س) با شلیک ده‌ها فروند موشک زمین به زمین پایگاه هوایی اشغالی ارتش تروریستی و متجاوز آمریکا موسوم به «عین الاسد» را درهم کوبیدند، که جزئیات آن متعاقبا به استحضار ملت شریف ایران و آزادگان جهان اسلام خواهد رسید.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تبریک این پیروزی بزرگ به امت اسلامی به پا خواسته و مردم فداکار عظیم‌الشان ایران اسلامی اعلام میدارد:

1- به شیطان بزرگ، رژیم سفاک و مستکبر آمریکا هشدار می‌دهیم هر شرارت مجدد و تجاوز یا تحرک دیگر با پاسخ دردناک‌تر و کوبنده تری مواجه خواهد شد.

2- به دولت‌های متحد آمریکا که پایگاه‌های خود را در اختیار ارتش تروریستی این کشور قرار داده اند اخطار داده می‌شود هر سرزمینی، به هر ترتیب مبدا اقدامات خصمانه و تجاوزگرانه علیه جمهوری اسلامی ایران قرار گیرد، هدف قرار خواهد گرفت.

3- به هیچ وجه رژیم صهیونیستی را در این جنایات جدای از رژیم جنایت کار آمریکا نمی‌دانیم.

4- به مردم آمریکا توصیه می‌کنیم برای پیشگیری از خسارت‌های بیشتر، سربازان آمریکایی را از منطقه فراخوانده و اجازه ندهند با نفرت افزایی روز افزون رژیم ضد مردمی حاکم بر ایالات متحده جان نظامیان آن کشور بیش از این به خطر افتد؛ و ما النّصر الّا من عند اللّه العزیز الحکیم

18 دی ماه 1398

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

1398/10/18
|
08:28
دسترسی سریع