صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

استاندار تهران: دستگاه‌های سنجش گاز اداره کل حفاظت محیط زیست استان هنوز منشاء بوی نامطبوع در برخی از مناطق تهران را تشخیص نداده است.

منشاء بوی نامطبوع تهران هنوز مشخص نیست
استاندار تهران: دستگاه‌های سنجش گاز اداره کل حفاظت محیط زیست استان هنوز منشاء بوی نامطبوع در برخی از مناطق تهران را تشخیص نداده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، انوشیروان محسنی بندپی در ارتباط تلویزیونی با خبر شبکه پنج سیما درباره انتشار بوی نامطبوع در برخی مناطق تهران گفت: براساس گزارش‌های مردمی در بخش‌های از مناطق 9، 10، 11، و 2 بوی نامطبوع منتشر شده است که دستگاه سنجش نوع گاز اداره کل محیط زیست استان تهران دراین مناطق مشغول ارزیابی است و تاکنون به هیچ تشخیصی نرسیده ایم. وی افزود: جهت غالب باد در تهران از غرب به جنوب شرق است، اما امروز جهت باد از سمت جنوب به مرکز شهر بود که با توجه به جریان بادی که پیش بینی شده است این بوی نامطبوع نیز ناپایدارخواهد بود و برطرف می‌شود.


18:55 سه شنبه مدارس تهران دایر است
استاندار تهران گفت: با توجه به پیش بینی سازمان هواشناسی فردا سه شنبه در تهران شاهد بارش برف و باران و کاهش آلایندگی‌ها خواهیم بود و بر همین اساس همه مدارس دایر است.
انوشیروان محسنی پند پی در ارتباط تصویری خبر شبکه 5 سیما افزود: اگرچه میانگین شاخص آلایندگی هوا امروز در تهران بالای 165 بوده است، اما پیش بینی می‌کنیم فردا سه شنبه با باراش باران و برف شاهد هوای سالم باشیم و بر همین اساس همه مدارس باز خواهد بود. وی گفت: امروز جلسه کارگروه تخصصی هوای پاک برگزار و وضع آلودگی هوا در سال 98 و مقایسه آن با مدت مشابه سال گذشته بررسی شد که بر همین اساس امسال فقط دو روز هوای ناسالم برای همه و 25 روز هوای ناسالم برای گروه‌های حساس داشتیم و آمار روز‌های قابل قبول امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته بهتر بوده است.


17:37 فردا مدارس تهران دایر است
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما درباره تعطیلی احتمالی مدارس تهران با توجه به افزایش غلظت آلایند‌ه ها گفت: احتمال تعطیلی مدارس برای فردا بعید است. محمد تقی زاده افزود: با توجه به پیش‌بینی‌های صورت گرفته مبنی بر بارش باران، فردا سه شنبه مدارس تهران دایر است.

مرتبط با این خبر

  • از بین رفتن بیش از 100 هکتار باغ در تهران

  • رئیس جمهور در مجلس رشد اقتصادی کشور در سال جاری مثبت خواهد بود

  • کاهش دما در تهران

  • معاون وزیر بهداشت اعلام کرد فراوانی آنفلوآنزا در کشور رو به کاهش است

  • رئیس جمهور در تقدیم لایحه بودجه 99 به مجلس حقوق کارکنان ​وبازنشستگان 15درصدافزایش می‌یابد

  • سید عباس موسوی آمریکا حق‌ ندارد در امور کشور‌ها دخالت‌ کند

  • سهمیه بنزین قایق‌های صیادی در انتظار تصویب

  • زنگنه پیش از اجلاس اوپک/ از حق ملت ایران نمی‌گذریم

  • تاکید معاون وزیر خارجه پس از نشست کمیسیون مشترک برجام

  • در واکنش به سخنان ترامپ هشدار پیونگ یانگ به حماقت رئیس جمهور آمریکا